Tilsette


Jonas Reitan
Dagleg leiar

Leiar Prosjekt- og Byggeleiing,
Sivilingeniør MRIF, Partnar

E-post: jonas@oseing.no
Telefon: 974 86 156

Trond Ose
Leiar Taksering

Takstmann MNTF, Sivilingeniør MRIF, Bedriftsøkonom BI, Partnar

E-post: trond@oseing.no
Telefon: 906 49 375

tor_egil.png

Tor-Egil Meland
Leiar Prosjektering og Arealplan

Marknad- og Strategileiar, Ingeniør, Takstmann MNTF, Partnar

E-post: tor-egil@oseing.no
Telefon: 482 86 962


Lars Olav Tvergrov
Takstmann, Ingeniør

E-post: lars.olav@oseing.no
Telefon: 908 91 944

Aase Elisabeth Meek
Økonomileiar, Diplomøkonom

E-post: aase@oseing.no
Telefon: 917 19 911

Marita Gjerde
Ass. Leiar Prosjektering og Arealplan, Ingeniør

E-post: marita@oseing.no
Telefon: 974 86 705


Kenneth Myrhol
Rådgjevar, teiknar

E-post: kenneth@oseing.no
Telefon: 974 89 461

Ingrid S. Hovde
Sivilingeniør

E-post: ingrid@oseing.no
Telefon: 974 89 987

jorund.png

Jørund Magnus Aklestad
Sivilingeniør

E-post: jorund@oseing.no
Telefon: 908 04 832


Liv Karin Egset
Fagskuleingeniør

E-post: liv.karin@oseing.no
Telefon: 952 88 539

Henning Nybø
Takstmann, Fagskuleingeniør

E-post: henning@oseing.no
Telefon: 414 68 973

Per-Erik Vartdal
Ingeniør

E-post: pererik@oseing.no
Telefon: 971 92 655


frank_robert.png

Frank Robert Vatne
Byggmeister, Takstmann

E-post: frank@oseing.no
Telefon: 905 44 350

Arild Skulstad
Teknisk teiknar, Landmålar

E-post: arild@oseing.no
Telefon: 954 43 270

Vegard Meland
Takstmann, Avd. Nordfjordeid, Byggmeister

E-post: vegard@oseing.no
Telefon: 969 04 788