Tilsette


Jonas Reitan
Dagleg leiar

Sivilingeniør
RIF-godkjent rådgivar
Partnar

E-post: jonas@oseing.no
Telefon: 974 86 156

Trond Ose
Leiar Taksering

Sivilingeniør
RIF-godkjent rådgivar, Takstmann MNTF
Partnar

E-post: trond@oseing.no
Telefon: 906 49 375

tor_egil.png

Tor-Egil Meland
Leiar Byggeteknikk og Prosjektstyring

Ingeniør, Takstmann MNTF
Marknad- og operasjonsleiar
Partnar

E-post: tor-egil@oseing.no
Telefon: 482 86 962


Lars Olav Tvergrov
Ass. leiar Takst
Ingeniør, Takstmann MNTF

E-post: lars.olav@oseing.no
Telefon: 908 91 944

Aase Elisabeth Meek
Økonomi- og fakturering
Diplomøkonom

E-post: aase@oseing.no
Telefon: 917 19 911

Marita Gjerde
Ass. leiar Byggeteknikk
Ingeniør

E-post: marita@oseing.no
Telefon: 974 86 705


Kenneth Myrhol
Rådgjevar, Teknisk teiknar

E-post: kenneth@oseing.no
Telefon: 974 89 461

jorund.png

Jørund Magnus Aklestad
Sivilingeniør

E-post: jorund@oseing.no
Telefon: 908 04 832

Liv Karin Egset
Ingeniør

E-post: liv.karin@oseing.no
Telefon: 952 88 539


Henning Nybø
Takstmann MNTF, Fagskuleingeniør

E-post: henning@oseing.no
Telefon: 414 68 973

Per-Erik Vartdal
Ingeniør

E-post: pererik@oseing.no
Telefon: 971 92 655

frank_robert.png

Frank Robert Vatne
Takstmann MNTF, Byggmeister

E-post: frank@oseing.no
Telefon: 905 44 350


Arild Skulstad
Teknisk teiknar, Landmålar

E-post: arild@oseing.no
Telefon: 954 43 270

Vegard Meland
Takstmann MNTF, Byggmeister

E-post: vegard@oseing.no
Telefon: 969 04 788

BFsvr.jpg

Bjarte Friisvold
MSc / Sivilingeniør Arealplanlegging


E-post: bjarte@oseing.no
Telefon 974 89 987


Me styrkar oss vidare: Snart tiltrer nok ein erfaren Sivilingeniør bygg!